Cloud Bilişim | Dijital | Yazılım

Siber Güvenlik

01

Dijital güvenlik olarak da bilinen siber güvenlik, dijital bilgilerinizi, cihazlarınızı ve varlıklarınızı koruma uygulamasıdır. Bu, kişisel bilgilerinizi, hesaplarınızı, dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve hatta paranızı içerir. Kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımları ve güvenlik duvarları gibi güvenlik uygulamaları ve cihazları gerekli olsa da, bu araçları takıp iyi olarak adlandırmak yeterli değildir.

WEB
UYGULAMALARI

02

Artık herkesin internet kullanıcısı olduğu günümüzde, insanlar hizmet alacakları firma hakkında öncelikle dijital platform araştırması yapmaktadırlar. Yani bir kurumun web sitesi, o kurumun dijital dünyadaki vitrinidir diyebiliriz. Bu yüzden kaliteli, modern ve işlevsel web tasarımları, markanız hakkında güven algısı oluşturur ve markanıza değer katar.

DESTEK

03

CLOUD BİLİŞİM Bilgi Teknolojileri Sahip olduğu uzman Destek Kadrosu ile BT Sistemleriniz için ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşabilecek destek hizmetlerini en uygun maliyetler ile en kısa sürede çözüm sunmayı hedeflemektedir.

AĞ ÇÖZÜMLERİ

04

Uzman personellerimiz ile müşterilerimizin gereksinimlerini doğru bir şekilde belirleyerek, Yerel Ağ, Uzak Alan Ağı, Kablosuz Ağ, Ağ Güvenliği, ve Güvenli Uzak Erişim gibi ağ teknolojileri konularında danışmanlık, kurulum ve devreye alma, bakım ve destek hizmetleri sunmaktayız.

SİBER GÜVENLİK
WEB UYGULAMALARI
DESTEK
AĞ ÇÖZÜMLERİ
SİTE HARİTASI
SİBER
GÜVENLİK
WEB
UYGULAMALARI
DESTEK

ÇÖZÜMLERİ